ESTHELINE CLINIC | Lazer Epilasyon
16155
page,page-id-16155,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Lazer epilasyon son yıllarda bay ve bayanların en büyük kurtarıcısıdır. Lazer epilasyonun amacı vücudun tüylerden tamamen kurtulmasıdır. Kalıcı bir şekilde tüylerden kurtulmak bu yöntemle mümkün olmaktadır. Lazer epilasyon hemen hemen tüm cilt tiplerine uygulanır.

Lazer epilasyon 12 yaşından büyük olan herkese rahatlıkla uygulanabilir. Bu uygulamadan sonuç alma kişiden kişiye değişmektedir. Lazer epilasyon hamilelerde, tüyleri beyaz olanlarda, sedef hastalığı olan kişilerde kesinlikle kullanılmaz.

Neden Ütüleme Epilasyon ?

Lazer epilasyon bugüne kadar acılı ve ağrılıydı ancak artık bu muhteşem Ütüleme Epilasyon Lazer sayesinde sadece uygulama yapılan bölgenize masaj yaptırıyor hissiyle kıllarınızdan kurtuluyorsunuz. Genital bölge lazer epilasyon bilindiği üzere en hassas bölgedir ve bu teknoloji ile artık tamamen acısız ve konforla lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Bu yöntemle yapılan sık atışlarla kıl foliküli yavaş yavaş ısıtılıyor. İncecik epidermis, atış aralarında hızla soğuyor. Cihazlarda kontak soğutma da olduğundan yanık bir tarafa ağrı da tamamen ortadan kalkıyor. Ütüleme lazer uygulaması masaj rahatlığına dönüyor. Ütüleme, hız kazandırmasından dolayı seanslar da çok daha kısa sürüyor. Uygulamanın sabit atışlar yerine,  başlığın cilt üzerinde ‘ütü yapar gibi’ gezdirilerek yapılması ise bir başka rahatlatıcı etkisidir. Bu nedenle uygulama tekniği ‘ütüleme’ olarak adlandırılıyor. Ayrıca dört mevsim acısız ve yan etkisiz uygulanan, bu alanda ilk ve tek teknolojidir.

Call Now Button7/24 - Customer Support