ESTHELINE CLINIC | Plazma Lazer
16183
page,page-id-16183,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Plazma Lazer Nedir?

Her şeyden önce, Plazma Cilt Yenilenmesi bir lazer veya titreşimli ışık işlemi değildir. Plazma Cilt Rejenerasyonu, güneşin yarattığı ve doğal olarak her zaman çevremizde bulunan termal enerjiyi harekete geçirerek cilt yenileyici ve canlandırıcı bir etkiye sahiptir. Bir Plazma Lazer işlemi sırasında deriye salınan termal enerji düzgün bir şekilde emilir, tedavi edilen bölge inanılmaz kolajen ve elastin rejenerasyonunu yaşar. Kırışmış, hasar gören dokunun yerini yeni, sağlıklı doku alır.

Hangi Cilt Durumları Tedavi Edilebilir?

Plazma Lazer prosedürü, aşağıdakileri içeren birçok cilt kusurunu giderir:

  • Yüz kırışıklıkları
  • Deri gevşekliği
  • Zayıf cilt dokusu
  • Sivilce izleri
  • Büyük gözenek büyüklüğü
  • Hiperpigmentasyon

Ayrıca yüz, boyun, göğüs ve ellerde uygulanabilir.

Plazma Lazer Prosedürü

Plazma Rejenerasyonu prosedürü hızlı ve güvenlidir. Her hastanın kendine has ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış dört farklı Plazma yüzey yenilemesi tedavisi vardır. Tam bir yüz yenilenme tedavisi sadece 30 dakikada yapılabilir.

Plazma Lazer, nispeten ağrısız olmasına rağmen,prosedür başlamadan önce yüze bir anestetik krem uygulanır. Tedavi sırasında doktor, hedeflenen bölgeye özel bir el hareketi ile cilde temas etmeden uygular. Plazma enerjisi epidermis boyunca eşit olarak salınır ve kollajen rejenerasyonu hemen başlar. İşlem sırasında hissedilen tek şey ciltte hafif bir ısıdır.

Plazma Lazer’in Yan Etkileri

Plazma Lazer işleminin ardından hastalarda tedavi alanında bazı kızarıklık, kaşınma ve cilt soyma yaşanması yaygın bir durumdur. Hastalar ayrıca kabukları veya koyu lekelerin oluşumunu fark edebilirler. Hastalar rahatlama için tedavi alanlarına soğuk kompres ve iyileştirici merhem uygulayabilir. Tedaviden sonra bu yan etkiler bir-iki hafta içinde geçer.

Cilt Yenileme Sonuçları

Plazma Lazer sonuçları çarpıcıdır ve aslında zamanla daha da iyileşir. Tedaviden hemen sonra, cilt sıkılaşır ve tonlanır. Plazma hastaları giderek daha fazla rejenerasyon gerçekleştikçe, cilt yenileme etkilerini fark ederler. Yara izleri ve güneş lekeleri azalır, kırışıklıklar ve ince çizgiler doldurulurken sarkık cilt, elastikiyetini geri kazanmaktadır.

Call Now Button7/24 - Customer Support